DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK

Kluci:

majitel: Ing.Josef Hás, Poličná 338, u Val.Meziříčí FOTOALBUM
ABSOLUTELY PERFECT FIALOVÝ

zdraví: HD: A/A ,ED: 0/0

práce: OVVR-I.cena(232b)PZ-RKCZ(I.cena,188b.)

výstavy: VN2,2xV2,V3,V

ostatní:

 

O  Ronovi

 jméno tohoto klučíka je naprosto výstižné...je to milý, ale neúnavný čertík, vydrží nejdéle běhat  a hledat co by kde vyvedl, když ostatní už leží v pelíšku a chrní , v náručí se moc mazlit nechce, ale zato honit míček nebo pokoušet sestřičku  vydrží hodně dlouho - má raráška v těle. 

Ron získal na své výstavní premiéře v Oslavanech (KVRK 21.9.2013) od francouzské rozhodčí ocenění VN2.

4.1.2014 - Roníkova premiéra ve třídě mladých - ocenění V2 - rozhodčí Linda Voláriková.

Ron má za sebou vyšetření kyčlí i loktů se super výsledkem - DKK:0/0, DLK: 0/0

Ron úspěšně složil Podzimní zkoušky u RKCZ -28.10.2014 !

majiitel: Karla Štětková, Praha 5-Stodůlky  FOTOALBUM
ALL THE TIME JUMP  MODRÝ

zdraví: HD:A/A,ED:0/0

práce: OVVR-(194 bodů)

výstavy:V1,VT,V2ResCAC,

ostatní:

 

O Jumpovi

Jumpík je moc milý a mazlivý psík...ne že by se občas nepopral s ostatními v bedničce, ale v náručí si mazlení přímo užívá, velice rád člověku láskyplně olíže bradu - připomíná svého tatínka Braina, ale ve smečce se neztratí a v honbě za míčkem je taky vytrvalý.Jumpík vyrostl v krásného pejska a má skvělé páníčky, takže sportuje a užívá si agility, caniscrossu a cvičí i na lovecké zkoušky !!

majitel: Vlastimil Martinák, Rokytnice- Vsetín FOTOALBUM
ALWAYS CRAZY TYRKYSOVÝ

zdraví: HD:A/A, ED:0/0

práce: OVVR: I.cena,205b.

výstavy: VN1, V1, 2xV3, V4, V1CAJC (SK)

ostatní:

 

O Falcovi  - 

Tyrkysový chlapeček je jako všichni ostatní kluci mazlík -rošťák , umí udělat nevinný kukuč a lízat člověku ruku, ale při jídle je vždycky  první,  taky pořádně roste a prát se umí , i když většinou sám nezačíná.

4.1.2014 -Falco poprvé ve třídě mladých - ocenění V3 - rozhodčí Linda Voláriková.Více O Falcovi na jeho odkazu zde na webu...

majitel: Jolana Zajíčková , David Šichnárek, Zlín FOTOALBUM
AMAZING BUDDY BÍLÝ

zdraví:

práce:Zk.poslušnosti-(94 bodů)

OVVR I.cena(232 b.)aport se zvěří-Vítěz zkoušky!!

výstavy: VN1,VN3,V1,V2,CAC

ostatní:

 

O Buddym

Krásný a šikovný kluk s bílou stužkou byl zpočátku největší spáč...po jídle většinou nezlobil, ale zalehl do rožku pelechu a kliďánko chrněl, pokud ho některá sestřička nebo bratříček nechali v klidu...ale pokud ho probudili taháním za uši, tak se probral a dal všem znát, že je největší kluk ve smečce...v náručí člověka se ale zase zklidní a pomazlí se rád .Buddy se pilně připravuje se svou paničkou na zkoušky, jako první úspěšně absolvoval Klubové zkoušky poslušnosti ve Zlíně na Mladcové s počtem 94 bodů obsadil 2.místo!

Buddy je šikovný kluk, se svou paničkou pilně cvičí a trénuje...výstavy  si taky zkusil, 1.6.2013 Krajskouvýstavu ve Zlíně - získal ohodnocení VN1 ve štěňátkách a 21.9.2013 VN3 v dorostu od francouzské rozhodčí na Klubové výstavě RK v Oslavanech.

 

majitel: Lenka Kubešová, Lomnice nad Lužnicí. FOTOALBUM
ANDY SV.ZELENÝ

zdraví: HD:A/A,ED:0/0

práce: OVVR,I.cena(229 b)

výstavy: 3xV1,2xVítěz třídy, Krajský vítěz, CAC, JBIG III., BIG

ostatní:

 

O Andym 

Roztomilý kukuč klučíka se světlezelenou stužkou mi hodně připomíná tatínka Brainíka..snad mu to vydrží....Andy je hodně živý a temperamentní kluk, rád si hraje s čímkoliv a když už ostatní spí, tak se zlobí, že se s ním nikdo nechce honit a hlasitě žaluje...ale pak se zklidní v lidské náruči a mazlení si užije !Andy se úžasně uvedl na své první výstavě v Českých Budějovicích...vyhrál třídu mladých, postoupil do závěreček ...a skončil jako 3. nejlepší mladý ...gratulujeme !!!!yes

 

majitel: Jan Friedl, Vyšší Brod. FOTOALBUM
AVATAR RICK TM.ZELENÝ

zdraví:

práce: OVVR,PZ: I.cena

výstavy: V4

ostatní:

 

 

O Rickovi 

Tmavězelený kluk přišel na svět první a bylo ho pořádný kousek...hned za klukem s bílou stužkou se střídali ve váze...Je moc šikovný, temperamentní, určitě bude moc rád aportovat a vůbec sportovat. Je dostatečně sebevědomý , vyroste z něho nejspíš Pan pes , který se mezi jinými pejsky neztratí.

 

Holky:

 

majitel: Zdeňka Bílkovská, Ústí nad Labem FOTOALBUM
ALFA EYWA ČERVENÁ

Eywa - v 17 měsících - nezapře mamku Fleur.

zdraví:

práce:

výstavy:

ostatní:

 

O Eywě

Roztomilka Eywuška je pěkně živá a temperamentní...připomíná maminku Fleurku...objeví se okamžitě všude, kde se něco děje, je velice bystrá  a snad se bude dobře učit ...všechno, co bude ve jejím flatím životě potřeba a co ji bude bavit.

 

majitel: Jan Stacke, Slušovice. FOTOALBUM
ALWAYS HAPPY ŽLUTÁ

zdraví:

práce:

výstavy:

ostatní:

 

O Belle

Žlutá stužka připadla nejmenší holčičce z vrhu - přestože byla a je drobnější než ostatní, rozhodně se mezi nimi neztratí, je velice všetečná, je první u každé lumpárničky, často se pouští do křížku i s většími bráchy a vůbec je moc statečná a když už neví jak si pomoci, tak pořádně zaštěká !

 

majitel: Ing.Zdeněk Čevela, Zdounky. FOTOALBUM
AMENITY FLOWER FIALOVÁ

zdraví:

práce:

výstavy:

ostatní: cvičí agility s paničkou Terezkou

 

O Amenitce

Amenitka dostala své jméno tak trochu po mamince ( půvabná kytička) a je pěkná mrška a šikulka...první přelezla nižší drátěnou ohradu a vydala se odvážně na cesty přes koberce a za roh...a když se pak na koberci uvelebila, přiváděla do vytržení ostatní děcka ze smečky...všichni chtěli za ní a neuměli to a ona si své postavení jaksepatří užívala. Je hodně živá a temperamentní.

 

majitel: Ing. Attila Pongrácz, Šamorín. FOTOALBUM
AMULET ORANŽOVÁ

zdraví:

práce:

výstavy:

ostatní:

 

O Kormi

Oranžová fenečka odcestuje asi nejdál, do ciziny, a sice na jižní Slovensko a budou jí noví pánečci říkat Kormi - krásné jméno pro temperamentní a živou holčičku, která je podobně jako Amenitka velice šikovná ( z velké bedny kdysi vylezla sama taky první jako akrobatka přemetem střemhlav), ale taky přítulná a mazlivá.

 

majitel: Soňa Vařeková, Zlín FOTOALBUM
ARNICA RUBY RŮŽOVÁ

 

zdraví: HD:A/A, ED:0/0

práce:

výstavy: VN1,V,  3xV1,V2, 2xCAJC, CAC,r.CAC,BOJ

ostatní:

 

O Ruby

Růžová Ruby je velice pěkná fenečka, s krásnou a milou hlavičkou, je klidnější a nejpřítulnější z holčiček, v novém prostředí je chvíli nejistá, ale mezi sourozenci občas taky zařádí a dá najevo, že se jen tak lehce nevzdá.Rubinka s námi pobyla nejdéle...12 týdnů svého života, docela těžko jsme se  s ní loučili...ale věříme, že se bude mít u nových, mladých a sympatických páníčků dobře, že jim bude dělat radost...a že se s ní určitě občas setkáme a potěšíme.

Ruby už má jako všechna štěňátka - 4 měsíce...a protože jsme se potkaly na cvičáku ve Zlíně, tak jsme zkusily novou postojovku...Ruby i její panička jsou moc šikovné...tak se celkem fotka podařila !

Rubinka měla svoji výstavní premiéru na Krajské výstavě ve Zlíně ve třídě štěňat - dostala ocenění VN1,

4.1.2014 - na národní výstavě v Brně získala ve třídě mladých Výbornou v konkurenci  6 starších fenek.

22.2. 2014 zabojovala Soňa s Rubinkou ve třídě mladých na Duocacibu v Brně...vyhrály spolu třídu mladých a porazily i mladého pejska a získaly tak ocenění V1CAJC, BOJ a kvalifikovaly se na Cruft´s! Moc gratulujeme šikovným holkám ! 

21.6.2014 - Na MV Intercanis Brno si Ruby se Soňou vyběhaly u běloruského rozhodčího Zhuka ve třídě mladých ocenění V1 CAJC, BOJ...a mají zdárně nakročeno na Junioršampiona ČR, pokud je výstavy aspoň trošku budou bavitwink

27.9. - Ruby získala V1 CAC v mezitřídě na Moravskoslezské národní výstavě v Brně- a splnila podmínky titulu Junioršampion CZ !